Preloader

Portfolio

Separator

Portfolio

Widowiskowe pokazy na najwyższym poziomie, które wywrą wrażenie i wzbogacą różnego typu festiwale i imprezy.

Gentlemen

Dom Latających Tancerzy przedstawia: elegancki, akrobatyczny pokaz Breakdance w wykonaniu prawdziwych gentlemanów! Widowisko z szarmancką dawką dobrego smaku.
Gentlemen to show, któremu żadna kobieta się nie oprze. Wysportowani i utalentowani tancerze z duszą dżentelmenów zachwycą pokazem akrobatyki, zręczności z dużą dawką wdzięku. Pokaz „Gentlemen” porwie publiczność każdego eleganckiego bankietu, wesela czy przyjęcia.
Pod szyldem Domu Latających Tancerzy w rolę Gentlemenów wciela się grupa Ziemowita Bogusławskiego – Original Crazy Breakers,

Kung – Fu

Dom Latających Tancerzy przedstawia: pokaz Breakdance inspirowany chińskimi sztukami walki wprost z klasztoru Shaolin. Pakuj plecak! Porywamy Cię w daleką podróż do Azji! Kung-Fu to humorystyczne widowisko rodem z dalekowschodnich filmów. W tej pełnej dynamiki i akrobatyki choreografii nie brak elementów humorystycznych i niezwykłych zwrotów akcji. Dzięki temu nasz pokaz hipnotyzuje, wywołuje uśmiech i przyciąga uwagę nawet najbardziej wybrednej publiczności. Widowisko wykonane przez utalentowaną grupę Bangers z Domu Latających Tancerzy. Choreografia – Ziemowit Bogusławski.

Western

Dom Latających Tancerzy przedstawia: kręcące się rewolwery, pojedynki kowbojów, porachunki szeryfa z bandytami i awantury w saloonie, czyli breakdance na Dzikim Zachodzie. Nasz pokaz to wybuchowa dawka akrobatyki, męskiej rozrywki i humoru w stylu country. Nie tylko dla miłośników Westernów! Nasi kowboje skradną serce każdej damy niezależnie od jej wieku! Pod szyldem Domu Latających Tancerzy występują – Original Crazy Breakers. Chorografia – Ziemowit Bogusławski.

Thriller

Dom Latających Tancerzy przedstawia: mrożący krew w żyłach i przerażająco zabawny Thriller! Ten niezwykły pokaz Breakdance i akrobatyki to taneczna parodia popularnych filmów grozy. W jednej niezwykłej choreografii nasi tancerze wcielą się w Mumie, Zombie, Wampiry iłowców potworów. Piski dziewcząt, wrzaski dzieci i gęsia skórka na skórze widowni to bynajmniej nie efekt przerażenia, lecz ekscytacji niezwykłymi zwrotami akcji, strojami i scenografią wprost z krainy dreszczowców! Uwaga! Dla widzów odpornych… na ból brzucha … ze śmiechu!

Thriller z Domu Latających Tanecerzy zaprezentuje grupa Bangers w choreografii Ziemowita Bogusławskiego.

Rockers

Dom Latających Tancerzy przedstawia: widowisko „Rockers”! Zabieramy was na przejażdżkę po bezdrożach, autostradach i pustyniach, których królami są oczywiście twardzi i nieustraszeni motocykliści z gangu! Ryk silników, zapach benzyny i rozboje na drogach wzbudzają złość szeryfa. Ich niecne występki i przewinienia mogą prowadzić tylko do jednego – ekscytujących pościgów! Wszystko to w niezwykłej akrobatycznej, pełnej humoru, choreografii breakdance. Dawkę emocji, zapewnia także niezwykła scenografia!
W Gang Motocyklistów pod szyldem Domu Latających Tancerzy wcieli się grupa Original
Crazy Breakers. Choreografia – Ziemowit Bogusławski.

Masters of Puppets

Dom Latających Tancerzy przedstawia: Masters of Puppets – Bunt roztańczonych marionetek.
W tym klimatycznym pokazie wykorzystujemy takie style jak: Popping, Locking, Breadance czy elementy akrobacji. Z dumą prezentujemy choreografię, która czerpie ze słynnej białostockiej sztuki lalkarskiej.

W postacie lalkarzy i marionetek pod szyldem „Dom Latających Tancerzy” wcielają się tancerze grup Original Crazy Breakers, Bangers Crew oraz Monika Dąbrowska.

Folklore on the street

Dom Latających Tancerzy przedstawia Folklore On The Street – Jest to widowisko inspirowane polską muzyką ludową i tańcami narodowymi. Tancerze grupy swoją choreografią składają pokłon w stronę artystów i tancerzy reprezentujących na świecie polską kulturę w nurcie rodzimego folkloru. Pomysł i koncepcja choreografii- Joanna Pająk i Ziemowit Bogusławski. Choreografia zbiorowa.

Gangsterskie układy

LATA 20-ste Gangsterski układy Gdzie gangster nie może, tam famme fatale pośle. Z pod ręki mafii Domu Latających Tancerzy wypływa do publicznej dystrybucji nowy towar. Jedna z dwóch choreografii stylizowanych na klimat lat’20. „Gangsterskie układy” na czarnym rynku tracą na swojej mocy kiedy w porachunki zaangażuje się piękna famme fatale. W choreografii wraz z grupą „Bangers” wystąpi Camilia, Miss Bellydance Europy 2012.

Szukasz niesamowitych pokazów?
Zapraszamy!

Ziemowit Bogusławski

 

Email: kontakt@domlatajacychtancerzy.pl
Telefon: +48 664 486 844

 

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z organizacją pokazów tanecznych przez Dom Latających Tancerzy.