Preloader

Kim jesteśmy

Separator

Kim jesteśmy

Dom Latających Tancerzy to grupa tancerzy street dance, która realizuje widowiskowe pokazy dostosowane do potrzeb klienta. Break dance, akrobatyka, popping, hip hop i locking przedstawione w charakterze scenicznych choreografii, które zachwycą niejednego krytyka tańca i sztuki.
Pod szyldem Domu Latających Tancerzy prezentują się białostockie grupy: Bangers Crew i Original Crazy Breakers, oraz inni zaproszeni artyści do celów realizacji konkretnego projektu.

Grupa Original Crazy Breakers “OCB” istnieje od 2004 roku i jest aktywna na festiwalach tanecznych i turniejach na terenie całego kraju. To grupa ambitnych tancerzy, tworzących zwartą i zżytą ekipę godnie prezentującą kulturę Hip-Hop w jej najlepszej formie poprzez breakdance, popping i locking.
Grupa ta ma na swoim koncie liczne osiągnięcia. Jedne z najważniejszych to udział w Spektaklu „BREAK- Sztuka wojny” w reżyserii i choreografii Renaty Piotrowskiej wystawianego na deskach Teatru Studio w Warszawie i Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Grupa Bangers to istniejąca od 2008 roku utalentowana grupa tancerzy Studia Działań Kreatywnych. Ich pomysłowość i pracowitość w obrębie breakdance, poppingu, lockingu pozwoliła stworzyć niesamowite show, którym grupa zadebiutowała w 2012 roku na karnawale tanecznym w Białymstoku. Bboye z ekipy Bangers brali udział w spektaklu „BREAK- Sztuka wojny” w reżyserii i choreografii Renaty Piotrowskiej wystawianego na deskach Teatru Studio w Warszawie i Teatrze Dramatycznym w Białymstoku oraz w spektaklach grupy TSS pod kierownictwem Doroty Baranowskiej w Białymstoku.

Oferta

Widowiskowe pokazy na najwyższym poziomie, które wywrą wrażenie i wzbogacą różnego typu festiwale i imprezy. Możemy zagwarantować Państwu oprawę artystyczną całego wydarzenia i profesjonalną realizację nawet najbardziej skomplikowanych koncepcji. Bez problemu dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Oprawa artystyczna, taneczna i choreograficzna

Dom Latajacych Tancerzy jest w stanie przygotować dla Państwa oprawę artystyczną całego wydarzenia. Możemy zrealizować dowolny Państwa zamysł, bądź przygotować cały plan prezentacji tanecznych i artystycznych w trakcie wydarzenia. Nasi tancerze i tancerki doskonale odnajdują się w roli hostess i modeli, zapewniając w ten sposób całą oprawę sceniczną w trakcie eventu.

Przygotowanie specjalnych pokazów na zamówienie

Dom Latających Tancerzy jest w stanie przygotować dla Państwa autorską i jedyną choreografię na zamówienie. Realizacje mogą być dostosowane do charakteru imprezy. Jesteśmy w stanie przygotować występ do wcześniej wybranych utworów i odtwarzanych w trakcie imprezy, bądź realizować występ do muzyki granej na żywo. W trakcie przygotowań, mogą Państwo aktywnie uczestniczyć i ingerować w choreografię, aby była jak najbardziej spójna z Państwa zamysłem. Chorografie, które przygotowujemy na Państwa zamówienie stają się Państwa własnością i mają prawo Państwo się nimi promować, a my nie używamy ich ponownie podczas innych projektów. .

Prezentacja gotowych choreografii z oferty grupy DLT

Dom Latających Tancerzy w zakładce Portfolio prezentuje cały asortyment gotowych pokazów tanecznych, z którego mogą Państwo skorzystać realizując zamówienie. Od Państwa jest zależne czy zamówicie 1, 2, 3 pokazy, a może więcej. Dostosowujemy się do Państwa gustu i smaku. Każdy pokaz prezentuje nasze umiejętności taneczne, akrobatyczne i aktorskie. Staramy się, aby choreografie były spójne i ciekawe oraz podnosiły jakość każdego wydarzenia.

Pełna realizacja przedsięwzięć taneczno-muzycznych

Dom Latających Tancerzy to również grupa choreografów, która specjalizuje się w różnych stylach tanecznych. Zawsze realizujemy zamysł reżysera w 100%. Na stałe współpracujemy również z innymi profesjonalnymi artystami, dlatego możemy pomóc Państwu przygotować całe zaplecze artystyczne podczas Państwa przedsięwzięcia.

Szukasz niesamowitych pokazów?
Zapraszamy!

Ziemowit Bogusławski

 

Email: kontakt@domlatajacychtancerzy.pl
Telefon: +48 664 486 844

 

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z organizacją pokazów tanecznych przez Dom Latających Tancerzy.