Preloader

Jakub Bierć

Separator
Jakub Bierć

JAKUB BIERĆ

Swoją przygodę z tańcem zaczął w 2008 roku, przychodząc na trening do ekipy Original Crazy Breakers, której członkiem jest obecnie. Zaczął tańczyć z ciekawości i pod wrażeniem ruchów, jakie widział u swoich kolegów tancerzy. Później odkrył, jak wiele radości może sprawiać taniec oraz jak wiele możliwości daje bycie tancerzem. Jest tancerzem wszechstronnie uzdolnionym  Obecnie chętnie poznaje również inne style taneczne, poszerzając swoją wiedzę. Uczestniczę w bitwach, zawodach, jam’ach hiphopowych, poznając nowych ludzi i zbierając cenne doświadczenie. Oprócz tańca zajmuje się projektowaniem graficznym,  W wolnym czasie próbuję swoich sił w robieniu bitów oraz skreczowaniu.

Osiągnięcia:

Udział w spektaklach: „BREAK- Sztuka wojny” w reżyserii i choreografii Renaty Piotrowskiej wystawianym w Teatrze Studio w Warszawie i Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

„Romeo i Julia” w reżyserii Katarzyny Deszcz w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Brał udział w pokazach na Litwie na I międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Solecznikach oraz uczestniczył w międzynarodowym projekcie w Daugavpils „URBANSTYLE – Aera of Respect & Peace” 2014r.na Łotwie.

Kuba-taniec-dlt